Наше Пиво

beerteka

BEERKA BRAVE

Колір та аромат: Золотисто-янтарний з солодовим ароматом. Смак: Округлий солодкуватий смак зі слабкою хмелевою гіркотою. Beer paring: крильця, ребра, рулька, стейки, м'ясо хоспер

59/94₴
beerteka

BLANCHE

Аромат: хмільний аромат із нотами цитрусу. Смак: відповідає аромату, з легкою гіркотою та солодкуватим фінішем

59/94₴
beerteka

BEERTEKA CHERRY STOUT

Смак: легкий,відчуваються нотки чорного хліба з гірким відтінком кави, на фоні відтінок кисло-солодкої вишні

59/94₴
beerteka

BEERKA Milk Stout

Аромат: чорна карамель, фільтр кави, чорний шоколад. Зовнішній опис: колір темно-коричневий, вершкова піна з відтінком коричневого. Смак: домінує кава, смажене зерно та шоколад. Фініш довгий та солодкий.

59/94₴
beerteka

BEERKA Corn Steam

Аромат: Легкий хмелевий, із зерновим відтінком та квітковими нотами, свіжий. Колір світло-солом'яний, лимонний відтінок, легка піна. Смак: Іскристий, хмелевий з цитрусовою кислинкою та свіжістю, ненав'язливий

59/94₴
beerteka

BEERKA Pearamone

Зовнішній опис: золотистий колір із невеликим помутнінням. Смак: у смаку балансує між грушею, кардамоном та корицею, досить сухою, з яскраво вираженою кислинкою. Фініш пряний. Beer pairing: добрий як самостійний напій. Допоможе збалансувати солоність морепродуктів.

59/94₴
beerteka

BEERKA DDH IPA

Аромат: дуже насичений аромат свіжого хмелю, фруктів та прянощів. Зовнішній опис: напій має бурштиновий колір. Смак: відповідає аромату з яскраво вираженою гіркотою. Beer pairing: кесадилья, такос з креветкою та кінзою, тартар із лососем, севичі з дорадо, мідії у сирному соусі.

59/94₴
beerteka

BEERKA LAGER

Аромат: у букеті відчуваються солодкі тони солоду, меду, крекера, прянощів та хмелю. Зовнішній опис: колір - солом'яно-золотистий. Смак: хміль переважає над солодом, але не пригнічує його. Beer Pairing: поєднується з дошкою смаженої риби, Дорадо

59/94₴
beerteka

BEERKA RED ALE

Аромат: у букеті відчуваються нотки ірису, карамелі, бісквіту та квасу. Зовнішній опис: світло-каштановий колір. Смак: відносно нейтральний на смак із слабким охмеленням та сухим фінішем. Beer pairing: стейк з філе курчати, свиняча рулька, ковбаски, яловича мова.

59/94₴
beerteka

BEERKA PORTER

Аромат: відчувається шоколад, кава, а також землісті та квіткові ноти. Зовнішній опис: напій має гарний коричневий колір з червоним відливом. Смак: у роті відчувається середньотілом та кремовим. Beer pairing: такос, американський рібай, філе міньйон, стейк із рубаної телятини, фондан.

59/94₴
beerteka

BEERKA WHEAT BEER

Аромат: відчуваються аромати фруктів. Пшеничний солод надає тону хліба та зерна. Зовнішній опис: колір золотистий із дріжджовою суспензією. Смак: солодкуватий з нотками банана та гвоздики. Beer pairing: мідії у сирному соусі, рапані в гострій карамелі, запечений камамбер.

59/94₴

Класична технологія виробництва пива включає наступні основні етапи:

01

Отримання солоду з ячменю, приготування сусла, зброджування сусла, витримку (добаження) пива, обробку та розлив пива. Це тривалий складний процес, який триває 60-100 днів і багато в чому залежить від кваліфікації броварника. Незважаючи на те, що вихідною сировиною є ті самі компоненти, якість пива, що виробляється різними підприємствами, відрізняється.

02

Ячмінь, що використовується для приготування солоду, замочують у спеціальних чанах із водою з температурою 12-17°С. У зерні, у міру зростання вологості, активізуються клітинні ферменти та прискорюються каталізовані ними біохімічні процеси. Це призводить до різкого підвищення інтенсивності дихальних процесів та прискорення гідролізу полісахаридів до простих Цукрів, необхідних для цих біохімічних процесів.

03

Для пророщування замочене зерно направляють у солодовні різних конструкцій (ящики чи барабанні установки). Процес солодоріння проводять при температурі 15-19 ° С і хорошій аерації зерна протягом 5-8 діб. При цьому ендосперм зерна до кінця розм'якшується і легко розтирається за рахунок гідролізу крохмалю амілазами, а геміцелюлоз - цитазою (комплексом ферментів). У зерні, що пророщується, накопичуються розчинні цукру - мальтоза, глюкоза, фруктоза та інші цукру, що надають солоду солодкуватий смак.

Ми створюємо пиво у колаборації з пивоварнями Німеччини, Бельгії, Чехії, України, Америки.

В результаті отримуємо тисячі клієнтів, які люблять наше пиво та заклад

Для проращивания замоченное зерно направляют в солодовни различных конструкций (ящики или барабанные установки). Процесс солодоращения проводят при температуре 15—19°С и хорошей аэрации зерна в течение 5—8 суток. При этом эндосперм зерна к концу соложения размягчается и легко растирается за счет гидролиза крахмала амилазами, а гемицеллюлоз — цитазой (комплексом ферментов). В проращиваемом зерне накапливаются растворимые сахара — мальтоза, глюкоза, фруктоза и другие сахара, придающие солоду сладковатый вкус.

Контакти

Генуезька 5/2
ТРЦ Gagarinn Plaza, 4 поверх

ПН-ПТ 11:00 - 21:30 СБ-ВС 12:00 - 21:00

RESERVE

Генуезька 5/2
ТРЦ Gagarinn Plaza, 4 поверх